Moda - Biżuteria

Charm: Międzynarodowa wystawa złotnictwa, jubilerstwa, srebra i zegarmistrzostwa

12.05.10 19:05 Wiek: 11 yrs

 

Od 22/05 do 26/05: Charm – Targi w Vicenza – Fiera di VicenzaW centrum uwagi Charm, jednej z bardziej oczekiwanych ekspozycji Targów w Vicenza, jawi się urok klejnotów Made in Italy. Charm to wystawa wybranych producentów (w ostatnich edycjach było ich ponad 1400), prezentujących zwiedzającym wszystkie nowości na nadchodzące miesiące oraz przegląd kolekcji na kolejne pory roku. Charm to międzynarodowa wystawa złotnictwa, jubilerstwa i zegarmistrzostwa będąca wspaniałą okazją do poznania i podziwiania różnych stylów, wyrafinowanego wzornictwa oraz wyszukanej sztuki jubilerskiej z Włoch oraz całego świata.Zawsze liczni operatorzy z sektora biorący udział w wystawie mogą zaprezentować swoje produkty i wejść w bezpośredni kontakt z najważniejszymi światowymi partnerami ściśle powiązanymi z międzynarodowymi środowiskami mody. Charm jest imprezą przyciągająca największych światowych producentów i oferuje swoim uczestnikom możliwość poznania i ponownego odkrycia twórczości i umiejętności technicznych wyróżniających wytwórców włoskich.Przedstawiciele zakładów złotniczych zwiedzając przestrzenie Targów w Vicenza poświęcone ekspozycji Charm mogą zaczerpnąć inspirację z proponowanych przedmiotów, aby odnowić swój wizerunek i zebrać najbardziej dla siebie odpowiednie rozwiązania. Na wystawie jest specjalnie wydzielona przestrzeń wyposażona do prezentacji wszystkiego tego co dyktuje tendencje w modzie i jest innowacyjne zaczynając od egzaltowanej biżuterii, przez cenne drobiazgi po elementy dekoracji, jak to ma miejsce w prawdziwej dzielnicy mody.Charm dedykuje wszystkim pracującym z minerałami i kamieniami szlachetnymi pawilon bogaty w interesujące witryny i możliwości.

Na międzynarodowej wystawie złotnictwa, jubilerstwa, srebra i zegarmistrzostwa, złoto nie jest tylko przedmiotem, ale doskonałą możliwością zrobienia biznesu.

Operatorów z sektora bardzo zainteresują tematyczne kongresy, konferencje i warsztaty odbywające się w specjalnie do tego wyposażonych salach.Zainteresowane sektory:

Złotnictwo rzemieślnicze i komercyjne; jubilerstwo; jubilerstwo w platynie; srebro przemysłowe i rzemieślnicze; biżuteria srebrna; kamienie szlachetne i półszlachetne; kamienie twarde i ornamentalne; perły naturalne i hodowlane; korale; kameiki; zegarki na rękę i kieszonkowe; specjalistyczne wydawnictwa; przyrządy mineralogiczneGodziny otwarcia:
9.30 - 18.30
9.30 - 16:00 (ostatni dzień)

 

Organizacja:

Fiera di Vicenza Spa
Via dell'Oreficeria, 16
36100 Vicenza

 

Informacje:

Tel. 0444-969.111
Fax. 0444-969.000
info@vicenzafiera.it
www.charmevent.it


>>> Więcej o wydarzeniach i targach Fiera di Vicenza >>>


Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie