Moda - Biżuteria

Klejnoty 2010 na Targach Vicenzaoro w Vicenza

12.01.10 21:51 Wiek: 9 yrs

 

Rozpoczyna się Vicenzaoro, międzynarodowa wystawa zadedykowana tendencjom w biżuterii.

Od 16 do 21 stycznia 2010 w halach Fiera di Vicenza (Targów w Vicenza) obędzie się Vicenzaoro First, zgodnie z tradycją międzynarodowa wystawa poświęcona wyrobom jubilerskim i złotniczym, otwarta na producentów i klientów w sektorze. Na targach oczekuje się około 1500 firm wystawienniczych pochodzących z Włoch i z innych krajów obejmujących całą gamę towarową kosztowności.


 

Wśród nowości wyróżnia się nowy wygląd przestrzeni wystawienniczych, łatwych do zwiedzania i o wzornictwie coraz bardziej twórczym, z przestrzenią zadedykowaną wyłącznie gościom zagranicznym oraz zmiana stylu niektórych stref w dzielnicy targowej.

Firmy zaproszone na to wydarzenie to między innymi Recarlo, Chimento, Adolfo Courrier, Alfieri & St. John, Amlè, Cielo Venezia 1270, Crivelli, Damiani, Misis, Nardelli Gioielli per Amore, Gabriella Rivalta, Roberto Coin, Salvini.


 

Wiele imprez, spotkań i przeglądów towarzyszących na tematy techniczne z prognozami na 2011, wśród nich Glamroom pomysł wystawienniczy łączący biżuterię, modę, design i nowości z markami międzynarodowymi, oraz Gem World salon kamieni szlachetnych i półszlachetnych zrealizowany przy współpracy z Assogemme, i Brand Lab – przestrzeń zadedykowana pogłębieniu propozycji przychodzących ze świata marketingu, z retail-u, z merchandisingu, aby ułatwić skuteczny kontakt z klientem. Poza tym Gold Expressions, czyli wystawa przenośna podróżująca po całym świecie, która będzie pokazana na najbardziej ważnych wystawach międzynarodowych w tym sektorze. I na końcu T-Gold, salon dedykowany technologiom obróbki metali szlachetnych, najważniejsza na świecie witryna, gdzie można znaleźć ostatnie nowości w temacie maszyn i instrumentów gemmologicznych przeznaczonych do pracy ze złotem i srebrem.


>>> Więcej o wydarzeniach i targach Fiera di Vicenza >>>