Moda - Moda Damska

Acqua di Gioia, nowy zapach od Giorgio Armani

Kategoria: moda damska, Giorgio Armani
31.03.10 10:51 Wiek: 9 yrs

 

Ta nazwa przynajmniej w części brzmi znajomo, Acqua di Gioia jest nowym zapachem od Giorgio Armani, który uświetnia kobietę i naturę, proponując nam emocjonującą ucieczkę pobudzającą wszystkie zmysły.

 

Nowy perfum dedykowany kobiecości i jej głębokiej intymności, inspirowany jest dalekimi krajami, gdzie stylista Giorgio Armani uwielbia ponownie odkrywać ścisły i bezpośredni kontakt z naturą, gdzie woda deszczowa i piana morska łączą i mieszają się wzajemnie tworząc piękny zapach ucieleśniający prawdziwy duch płodnej i kwitnącej natury.

 

Acqua di Gioia Armani przywołuje kobietę o duszy silnej i wolnej, żyjącej w doskonałej harmonii z naturą. Prawdziwa radość pieszcząca skórę i wyrażająca się poprzez wrażenie świeżości, dzięki nutom roślinnym i odurzającym wonnej mięty oraz kwiatu cytryny Limone Primo Fiore Femminello zbieranego w Kalabrii.

 

Bazą, na której oparty jest ten zapach, jest woda zakorzeniona w Ziemi, pojawiająca się w Cedrze popryskanym cukrem z trzciny cukrowej i żywicy olejowej pozyskanej z rzadkiej rośliny (CISTUS ladanifer) o zapachu z nutą zwierzęcą. Bardzo fascynujący jest również design buteleczki zawierającej ten świeży zapach, łączący pomysł kropli z falami morza. Styl stonowany i świeży dokładnie jak zawarty w niej zapach.