Moda - Moda Damska

Latem okulary słoneczne od Giorgio Armani

Kategoria: moda damska, moda, Giorgio Armani
03.04.10 10:35 Wiek: 9 yrs

 

Lato zbliża się wielkimi krokami, więc nadchodzi czas na kupno nowych okularów słonecznych, oto nowa propozycja ze znakiem firmowym Giorgio Armani. W tym roku powracają oprawki oversize charakteryzujące się eleganckimi wykończeniami i atrakcyjnymi motywami chromatycznymi. Powraca ekstremalnie wyrafinowany temat stylistyczny noszący, nie do pomylenia, podpis Giorgio Armani.

Osoby kochające oprawki typu oversize napewno pozostaną pod wrażeniem stylu i designu nowej letniej propozycji od Giorgio Armani.

 

Miękkie i ekstremalnie eleganckie formy modelu Optyl zapewniają niebywały komfort posiadaczom tych okularów, wykonanych z wyjątkowo lekkiego i anty alergicznego materiału. Model szczególny nie pozostający niezauważonym. Oprawka charakteryzuje się poza tym metalowym półksiężycem łączącym elementy okularów. Szczególnie letnie są kolory tego modelu, który posuada oprawkę w żywych odcieniach i szkła ciemne stonowane. Oczywiście będą do dyspozycji także modele w kolorze neutralnym, czyli czarnym dla osób mniej ekstrawaganckich.


Bardziej kwadratową oprawkę posiada model widoczny na zdjęciu, przeważa kolor fioletowy z ciemnymi odcieniami. Także w tym przypadku są dostępne modele w szerokiej gamie kolorów, od tych bardziej klasycznych po kolory ekscentryczne zawsze w doskonałej harmonii z sezonem letnim.

 

Kliknij na zdjęcia, aby zobaczyć galerię

Giorgio Armani okulary
Giorgio Armani okulary
Giorgio Armani okulary
Giorgio Armani okulary
Giorgio Armani okulary
Giorgio Armani okulary