Moda - Moda Damska

Luksusowe torby: krokodyl z Bottega Veneta

Kategoria: moda damska, moda, Bottega Veneta
02.04.10 19:21 Wiek: 9 yrs

 

Bottega Veneta jest sławną włoską firmą, jej produkty są wysoko notowane i obok toreb o średnio wysokiej cenie czasami zostają wyprodukowane torby luksusowe i bardzo drogie będące obiektami pożądania, na który nieliczne osoby na świecie mogą sobie pozwolić.

Torba Bottega Veneta nazywa się Cocolave crocodile tote, jest wykonana z błyszczącej zielonej skóry krokodyla i kosztuje jedyne 16.500 euro, gustowny i wyrafinowany element ubioru, który każda kobieta marzy posiadać.Nowa torba z Bottega Veneta jest piękna i wygodna, można ją nabyć mając pewność iż pozostanie waszym towarzyszem na zawsze, jak wszystkie torby tego rodzaju z upływem czasu ich wartość bardzo wzrasta i w szczególnie szczęśliwych przypadkach można zostać właścicielem torby kolekcjonerskiej.
 


Cocolave crocodile tote została zaprezentowana przez Bottega Veneta w kolekcji wiosenno letniej 2010, jest najważniejszą torbą z nowej kolekcji i została przedstawiona podczas pokazu Milano Fashion Week.
 


Ta piękna torba z Bottega Veneta jest przeznaczona dla kochających przedmioty wyrafinowane i niemożliwe, dla kogoś kto nie chce się szybko zadowolić i oczywiście, który może wydać 16.500 euro na torebkę...