Moda - Modne wydarzenia

Luxury & Yachts w Weronie

30.01.10 18:56 Wiek: 9 yrs

 

Od 26 lutego do 1 marca, ósme wydanie Międzynarodowego Salonu Luksusu (Salone Internazionale del Lusso)

Veronafiere, od 26 lutego do 1 marca, ponownie gościć będzie Luxury & Yachts, Międzynarodowy Salon Luksusu (Salone Internazionale del Lusso), wymyślony i stworzony w 2003 roku przez przedsiębiorce z Vicenza Luciano Coin, aby zaoferować firmom i rzemieślnikom towarów luksusowych rafinowany i ekskluzywny salon odwiedzany przez pasjonatów i znawców najbardziej autentycznego piękna produktów niespotykanych i nadzwyczajnych.


W ósmej edycji tego przeglądu, który zapewnia wystrój i wyposażenie nadzwyczaj wyszukane w każdym szczególe, wielkim bohaterem będzie „Jego Wysokość Made in Italy” czyli samochody, jachty, samoloty, helikoptery, zegarki, biżuteria, klejnoty, rzemiosło, sztuka nowoczesna i teraźniejsza, wyposażenia i wykończenia wnętrz i zewnątrz, wysoka technologia, odzież, obuwie, torby, torebki, przybory, skóry, sprzęty do ćwiczeń, fitness, luksusowe podróże, wartościowe nieruchomości, wydawnictwa itd.


Jak co roku, główną atrakcją salonu będą liczne premiery krajowe i międzynarodowe, w tej chwili jeszcze nie ujawnione oraz różne artykuły wymyślone i stworzone przez znane luksusowe marki w „limited edition” specjalnie z myślą o tym spotkaniu.


Wśród nowości, po raz pierwszy Luxury & Yachts zawierać będzie nową przestrzeń zadedykowaną promocji „Wyjątkowym Regionom Włoskim” (Regioni Italiane Eccellenti). Poza tym, odbędzie się jednocześnie VI edycja S.I.G (Salone Italiano del Golf) Włoski Salon Golfowy, i Biennale Antykwariatu „Skarby z czasu” (Biennale Antiquaria "TESORI DAL TEMPO"), które po krótkiej przerwie powróci zabłysnąć antyczną kulturą na Veronafiere, przedstawiając meble, malowidła, obrazy, przedmioty i marmury z epoki aż do początku 1900 roku.


To nie wszystko. Od tego roku Luxury & Yachts powróci również w jesiennej edycji, w programie na Targach w Vicenza (FIERA di VICENZA) od 18 do 21 listopada 2010, które będą charakteryzować się następującymi wydarzeniami: "Luxury Garage", bogata witryna ekspozycyjna zadedykowana luksusowym autom i "Luxury Christmas Preview" fascynujący pokaz przedmiotów nigdy dotąd nie wydanych, bohaterów wyjątkowej strony Bożego Narodzenia.

Luxury & Yachts w Weronie
Luxury & Yachts w Weronie
Luxury & Yachts w Weronie
Luxury & Yachts w Weronie
Luxury & Yachts w Weronie