Moda - Modne wydarzenia

Mediolan Moda Donna – kalendarz imprez

23.02.10 17:25 Wiek: 8 yrs

 

Mediolan przygotowuje się do jednego z najbardziej oczekiwanych tygodni w roku.

Po polemikach na temat organizacji kalendarza, od 24 lutego do 1 marca 2010 powrócą pokazy Milano Moda Donna.
Sześć dni fashion i glamour zadedykowane kolekcjom jesień – zima 2010-2011.

 

 

Poniżej prezentujemy ostateczny kalendarz imprez Milano Moda Donna:

 

 

 

Kalendarz Milano Moda Donna 2010-2011

Środa 24 lutego 2010

11,00 ELENA MIRO’  – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA SPIGA
11,45 ANGELO MARANI – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MANZONI
12,30 SIMONETTA RAVIZZA – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA BORGOSPESSO
13,15 NEXT GENERATION – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA SPIGA
MARCO CORSO
FRANCESCO DI GIORGI
FRANCESCA LIBERATORE
SUSANNA CORNET
14,00 NEW UPCOMING DESIGNERS N-U-DE – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MANZONI
CHICCA LUALDI BEEQUEEN
GILDA GIAMBRA
CRISTIANO DI CRISTIANO BURANI
MAURO GASPERI
15,30 SEDUZIONI DIAMONDS VALERIA MARINI – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MONTENAPOLEONE
16,15  LISA ROMANYUK – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MANZONI
17,00 BNG – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA BORGOSPESSO
18,00 1a CLASSE – ALVIERO MARTINI – VIA ARGELATI, 1/A
19,30 PAOLA FRANI – VIA CARLO BOTTA, 8
20,30 LORENZO RIVA – C.SO MATTEOTTI, 6

 

Czwaretek 25 lutego 2010

10,15 LUCIANO SOPRANI – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA BORGOSPESSO
11,00 ENRICO COVERI – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MANZONI
12,00 BLUGIRL – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MONTENAPOLEONE
13,00 HAUTE – VIA TURATI, 34
14,00 JUST CAVALLI – CORSO ITALIA, 58
16,00 FENDI – VIA SCIESA, 3
13,00 KRIZIA – VIA MANIN, 21
18,00 FRANKIE MORELLO – VIA PALERMO, 10
19,00 PRADA VIA FOGAZZARO, 36
19,00 DANIELA GREGIS – PIAZZA SANT’AMBROGIO, 23/A
20,00 N° 21 – VIA CLERICI, 5
20,30 MOSCHINO CHEAP AND CHIC – VIALE MONTE GRAPPA, 12

 

Piątek 26 lutego 2010

09,00 DSQUARED2 – CORSO ITALIA, 58
10,00 BLUMARINE – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MONTENAPOLEONE
11,00 SPORTMAX – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA SPIGA
12,00 ROCCOBAROCCO – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA BORGOSPESSO
13,00 ALBERTA FERRETTI – VIA SENATO, 10
14,00 GIANFRANCO FERRE’ STAMPA – VIA PONTACCIO, 21
14,00 LUISA BECCARIA – VIA FORMENTINI, 1
14,45 GIANFRANCO FERRE’ BUYER – VIA PONTACCIO, 21
14,45 LUISA BECCARIA – VIA FORMENTINI, 1
15,45 EMPORIO ARMANI BUYER – VIA BERGOGNONE, 59
15,45 GAETANO NAVARRA – VIA CESARE BUGATTI, 9
16,30 EMPORIO ARMANI STAMPA – VIA BERGOGNONE, 59
17,30 VERSACE STAMPA – PIAZZA VETRA, 1
18,15 VERSACE BUYER – PIAZZA VETRA, 1
19,00 C’N'C COSTUME NATIONAL – VIA ALEMAGNA, 6
19,45 JIL SANDER STAMPA – VIA BELTRAMI, 5
20,30 JIL SANDER BUYER – VIA BELTRAMI, 5
21,00 ROBERTO MUSSO – VIA CLERICI, 10

 

Sobota 27 lutego 2010

09,00 BOTTEGA VENETA – VIA PRIVATA ERCOLE MARELLI, 6
10,00 ANTONIO MARRAS – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA SPIGA
10,45 MAX MARA – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MONTENAPOLEONE
11,30 LES COPAINS – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA BORGOSPESSO
13,30 GIORGIO ARMANI BUYER – VIA BERGOGNONE, 59
14,15 GIORGIO ARMANI STAMPA – VIA BERGOGNONE, 59
15,00 MOSCHINO – VIA SENATO, 10
16,00 JOHN RICHMOND – GIARDINI DI PORTA VENEZIA – INGR. VIA PALESTRO
17,00 GUCCI BUYER – PIAZZA OBERDAN, 2/B
17,45 GUCCI STAMPA – PIAZZA OBERDAN, 2/B
18,30 BRIONI – VIA TURATI, 34
19,15 EMILIO PUCCI – CORSO VENEZIA, 16
20,00 FRANCESCO SCOGNAMIGLIO – VIA CLERICI, 5
20,45 GABRIELE COLANGELO – LOCATION DA COMUNICARE

 

Niedziela 28 lutego 2010

09,00 MARNI BUYER – VIA ALSERIO, 22
09,45 MARNI STAMPA – VIA ALSERIO, 22
10,30 ANTEPRIMA – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA BORGOSPESSO
11,15 BYBLOS – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA SPIGA
12,00 MARCO DE VINCENZO – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MANZONI
14,00 ETRO – VIA PIRANESI, 14
14,00 ICEBERG – VIA PALERMO, 10
15,00 ROBERTO CAVALLI – CORSO ITALIA, 58
16,00 MISSONI – VIA FESTA DEL PERDONO, 7
17,00 SALVATORE FERRAGAMO – PIAZZA AFFARI, 6
18,00 ERMANNO SCERVINO – C.SO MAGENTA, 24
19,00 VERSUS – PIAZZA VETRA, 1
20,00 AQUILANO.RIMONDI – VIA PALERMO, 10
21,00 JO NO FUI – PIAZZA AFFARI, 6

 

Poniedziałek 01 marca 2010

09,00 AIGNER – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MANZONI
09,45 MILA SCHON – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA BORGOSPESSO
10,30 MASSIMO REBECCHI – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA SPIGA
11,15 FEDERICO SANGALLI – MILANO MODA DONNA, Via Gattamelata 5, SALA MANZONI
12,00 LAURA BIAGIOTTI – VIA RIVOLI, 6
13,00 MARIELLA BURANI -  VIA MONTENAPOLEONE, 3
18,00 CARLO TIVIOLI – VIA TURATI, 34