Promocje Trenitalia - włoskie pociągi

Bimbi gratis – Dzieci za darmo - oferta Trenitalia ważna od 1 lipca do 31 sierpnia 2011

17.07.11 13:24 Wiek: 12 yrs

 

Oferta Trenitalia: Bimbi gratis – Dzieci za darmo – jest nową ofertą włoskich kolei skierowaną do dzieci w wieku do 12 lat podróżujących w towarzystwie przynajmniej jednej osoby dorosłej, w grupach od 2 do 5 osób.

 

Oferta Trenitalia Bimbi gratis – Dzieci za darmo – pozwala dzieciom w wieku do 12 lat podróżować za darmo, pozostali członkowie grupy płacą cenę podstawową – prezzo Base – przewidzianą dla wybranego pociągu i wybranej usługi.

Liczba miejsc dostępnych w ofercie jest limitowana i różni się w zależności od dnia tygodnia, od rodzaju pociągu i klasy.

 

Kiedy i jak można nabyć bilety w ofercie Trenitalia - Bimbi gratis – Dzieci za darmo


Oferta jest ważna na podróże od 1 lipca do 31 sierpnia 2011 na stronie Trenitalia, w autoryzowanych Agencjach Podróży oraz poprzez Call Center w formie ticketless oraz w kasach biletowych i w kasach automatycznych Self Service na stacjach kolejowych. Oferta nie dodaje się do innych zniżek.


Oferta Trenitalia: Bimbi gratis – Dzieci za darmo ważna jest na wszystkie pociągi za wyjątkiem pociągów Regionalnych i wagonów Excelsior i Excelsior E4.


Kupując bilety w ofercie Bimbi Gratis na stronie Trenitalia należy wskazać liczbę dosrosłych i dzieci podróżujących (przynajmniej 1 dorosły i 1 dziecko ) oraz wybrać nazwę oferty na stronie „Tariffe e preferenze”.


UWAGA! Oferta Bimbi Gratis jest ważna tylko wraz z dowodem osobistym dokumentującym pełnoletność osoby dorosłej oraz dokumentem tożsamości, certyfikatem urodzenia lub innym dokumentem zastępczym, wystarczyć może autocertyfikat wystawiony przez rodzica dziecka wskazujący jego wiek.


Zmiana daty wyjazdu i zwrot pieniędzy

Zmiana daty wyjazdu


Zmiana daty wyjazdu jest darmowa. Można jej dokonać tylko raz przed odjazdem pociągu, na stronie Trenitalia, w kasach biletowych oraz w automatycznych kasach biletowych na stacjach, dzwoniąc na Call Center Trenitalia (telefon płatny) oraz w autoryzowanych agencjach podróży.


Zwrot pieniędzy

Zwrot pieniędzy, mniejszy o 20% zapłaconej ceny biletu, można otrzymać tylko przed odjazdem pociągu w jakiejkolwiek kasie biletowej oraz w agencji podróży, gdzie bilet został zakupiony. Po odjeździe pociągu zwrot pieniędzy nie jest możliwy.

 

Szczegóły na stronie Trenitalia


Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie