Promocje Trenitalia - włoskie pociągi

MINI – oferta włoskich pociągów Trenitalia

22.02.11 21:27 Wiek: 12 yrs

 

Chcesz podróżować taniej? Oferta MINI umożliwia Tobie zakup biletów ze zniżkami dochodzącymi do 60% od ceny podstawowej dla miejsc w klasie 1 i 2.

Oto niektóre przykłady:

Mediolan – Wenecja od 9 euro

Wenecja – Florencja od 17 euro

Rzym – Bari od 19 euro

Rzym – Genua od 19 euro

Rzym – Lamezia od 24 euro

Rzym – Werona od 29 euro

Rzym – Bolzano od 29 euro

Rzym – Wenecja od 29 euro

Turyn – Florencja od 29 euro

Neapol – Bolonia od 29 euro

Rzym – Mediolan od 49 euro

 

 

Oferta MINI ważna jest na pociągi AV, ES*, ES* City, Espressi, IC, ICN z kuszetkami lub VL. Z oferty wyłączone są wagony Excelsior i Excelsior E4.

 

 

Jak i kiedy można kupić bilety w ofercie MINI

Możesz kupić bilety w ofercie MINI do godziny 24 dnia poprzedzającego planowany wyjazd na stronie trenitalia.it, w autoryzowanych agencjach podróży oraz w call center w opcji ticketless, w kasach biletowych na stacjach kolejowych oraz w automatycznych kasach biletowych.

Oferta MINI nie dodaje się do innych zniżek i ofert łącznie ze zniżkami dla młodzieży.

Ilość miejsc objętych ofertą jest ograniczona i zmienia się w zależności od dnia tygodnia, od rodzaju pociągu oraz od wybranej klasy.

 

 

Zamiana rezerwacji lub biletu.

Wszystkie bilety MINI, łącznie z tymi zakupionymi online i w opcji ticketless, mogą zostać zamienione wyłącznie w kasach biletowych na stacji lub w agencji podróży, gdzie został wydany, tylko jeden raz i do godziny 24 dnia poprzedzającego planowany wyjazd. Dozwolona jest wyłącznie zmiana daty i godziny wyjazdu bez zmiany kategorii pociągu czy rodzaju usługi. W momencie dokonywania zmian należy opłacić różnicę między podstawową ceną biletu.

 

Wszystkie szczegółowe informacje na temat oferty MINI - trenitalia znajdują się na stronie trenitalia: http://www.trenitalia.com
Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie