Promocje Trenitalia - włoskie pociągi

Oferta Trenitalia Bimbi Gratis – Dzieci podróżują za darmo

07.02.15 09:21 Wiek: 9 yrs

 

Włoski pociąg Trenitalia Frecciargento

Promocja we włoskich pociągach Trenitalia Bimbi Gratis – Dzieci podróżują za darmo - pozwala dzieciom w wieku poniżej 15 -stu lat podróżować gratis i skierowana jest do grup rodzinnych złożonych z 2 do 5 osób (z przynajmniej jedną osobą pełnoletnią i przynajmniej jednym dzieckiem w wieku poniżej 15-stu lat) podróżujących razem.

 

Pozostali członkowie grupy płacą cenę podstawową przewidzianą dla wybranego włoskiego pociągu Trenitalia i wybranego poziomu usług.

 

W ofercie Trenitalia Bimbi Gratis – Dzieci podróżują za darmo – możesz podróżować we włoskich pociągach Trenitalia w pierwszej i drugiej klasie we wszystkich pociągach Frecciarossa (w usługach Business, Premium i Standard ), Frecciargento, Frecciabianca i Intercity. Z oferty są wyłączone pociągi nocne Notte i poziom usług Executive.

 

Jak i gdzie kupić bilety na włoskie pociągi w ofercie Trenitalia Bimbi Gratis – Dzieci podróżują za darmo

 

Możesz kupić bilet w ofercie Trenitalia Bimbi Gratis – Dzieci podróżują za darmo - do godziny 24 dnia poprzedzającego odjazd pociągu na stronie Trenitalia, w kasach biletowych na stacjach kolejowych, w autoryzowanych agencjach podróży, w automatycznych kasach na stacjach lub dzwoniąc do Call Center (połączenie płatne).Informacje w jaki sposób należy dokonać zakupu biletu w ofercie Trenitalia Bimbi Gratis – Dzieci podróżują za darmo – na stronie Trenitalia:

  • wprowadź w formularzu wyszukiwania liczbę pasażerów (przynajmniej 1 pełnoletni i 1 dziecko)

  • wybierz interesujące Ciebie połączenie i ofertę “Bimbi Gratis” w tablicy cen.Liczba miejsc w ofercie Trenitalia Bimbi Gratis – Dzieci podróżują za darmo – jest ograniczona i zmienia się w zależności od rodzaju pociągu, klasy i rodzaju usług. Oferta nie sumuje się z innymi zniżkami.W pociągu, na prośbę obsługi, będziesz poproszony o okazanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia Twojej pełnoletności i dokumentu lub autocertyfikatu rodzica dziecka potwierdzającego jego wiek.

 

 

Zmiany biletu


Możesz zmienić swoją rezerwację jeden raz przed odjazdem pociągu na stronie Trenitalia (tylko dla biletów kupionych na stronie Trenitalia), w kasach biletowych na stacjach kolejowych, w autoryzowanych agencjach podróży, w automatycznych kasach na stacjach lub dzwoniąc do Call Center (połączenie płatne).


Możesz zmienić Twój bilet jeden raz przed odjazdem pociągu, dopłacając ewentualną różnicę w cenie, na stronie Trenitalia (tylko dla biletów kupionych na stronie Trenitalia), w kasach biletowych na stacjach kolejowych, w autoryzowanych agencjach podróży, w automatycznych kasach na stacjach lub dzwoniąc do Call Center (połączenie płatne).


W przypadku rezygnacji z podróży z winy podróżującego, możesz prosić o zwrot pieniędzy za bilet przed odjazdem pociągu w wysokości 80% ceny biletu.


Możesz podróżować innym pociągiem, niż przewiduje bilet, płacąc ewentualną różnicę w cenie za bilet z dopłatą w wysokości 8 euro. W przypadku nie uregulowania dopłaty w czasie przewidzianym przez regulamin, jest się traktowanym jako osoba nie posiadająca biletu.Więcej informacji na temat oferty Trenitalia Bimbi Gratis – Dzieci podróżują za darmo znajdziesz na stronie Trenitalia.


Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie