Promocje Trenitalia - włoskie pociągi

Oferta A/R in giornata – Tam i z powrotem w jeden dzień – już od 69€!

02.02.15 23:21 Wiek: 9 yrs

 

Włoski pociąg Trenitalia Frecciargento

 

Promocja na włoskie pociągi Trenitalia - A/R in giornata - pozwala na tanie jednodniowe podróże A/R (Andata/Ritorno) tzn. „tam i z powrotem”. Wyjazd i powrót muszą odbyć się tego samego dnia i na tej samej trasie, aby cała podróż mogła być objęta tą promocją. Oferta Trenitalia A/R in giornata ważna jest na wszystkie włoskie pociągi Trenitalia AV (Alta Velocità – pociągi tzw. Wysokiej, dużej Prędkości) takie jak: AV Frecciarossa, Frecciargento i Frecciabianca.

Oto ceny biletów na włoskie pociągi Trenitalia w ofercie A/R in giornata, rozróżnione pod względem trasy:

 69 € w 2 klasie z usługą Standard i 89 € w 1 klasie z usługą Business;

109 € w 2 klasie z usługą Standard i 149 € w 1 klasie z usługą Business;

79,00 € i 129,00€ za usługę Premium;

159,00 € i 259,00 € za usługę Executive.Podane wyżej ceny nie odnoszą się do połączeń, dla których cena podstawowa Base A/R jest niższa.

 

W ofercie na włoskie pociągi Trenitalia A/R in giornata nie można rezerwować miejsc w salonkach.

 

Liczba miejsc w ofercie A/R in giornata Trenitalia jest ograniczona i zmienia się w zależności od dnia wyjazdu, rodzaju pociągu, klasy i rodzaju usług. Oferta A/R in giornata Trenitalia nie sumuje się ze zniżkami dla dzieci ani z innymi zniżkami.

 Możesz poznać wszystkie połączenia i ceny, odwiedzając stronę dotyczącą Generalnych warunków transportu.

 

 

Kiedy i jak nabyć bilet na włoskie pociągi w ofercie A/R in giornata Trenitalia

Możesz kupić bilet na włoskie pociągi Trenitalia w ofercie A/R in giornata do godziny 24 dnia poprzedzającego odjazd pociągu na stronie Trenitalia, w kasach biletowych na stacjach kolejowych, w autoryzowanych agencjach podróży, w automatycznych kasach na stacjach lub dzwoniąc do Call Center Trenitalia (połączenie płatne).

 

 

Kupując bilet na włoski pociąg Trenitalia w ofercie A/R in giornata na stronie Trenitalia, wybierz opcje Andata/Ritorno tzn. „tam i z powrotem” w polu wyszukiwania połączenia, następnie wybierz ofertę A/R in giornata dla podróży „tam”. Potwierdź i wybierz ofertę A/R in giornata także dla podróży powrotnej. W ten sposób oferta A/R in giornata zostanie zastosowana do obydwóch podróży „tam” i „z powrotem”.

 

 

 

Zmiany biletu


Możesz zmienić za darmo godzinę odjazdu tylko jeden raz dla każdego biletu („tam” i „z powrotem”) przed odjazdem pociągu.

Nie są możliwe: zmiana daty odjazdu na bilecie, zwrot pieniędzy za bilet, podróż innym pociągiem niż został zarezerwowany.

 

Szczegóły promocji A/R in giornata na stronie Trenitalia

 

 


Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie