Promocje Trenitalia - włoskie pociągi

Oferta Speciale Sindone 2015 – promocja Trenitalia – Specjalny Całun Turyński 2015

06.02.15 15:21 Wiek: 9 yrs

 

Włoski pociąg Trenitalia Frecciarossa

Dzięki ofercie Trenitalia “Speciale Sindone 2015” - „Specjalny Całun Turyński 2015” będzie można dojechać włoskim pociągiem Trenitalia bezpośrednio lub z przesiadkami do Turynu, płacąc za bilet 20% mniej z okazji publicznego pokazu Santa Sindone – Całunu Turyńskiego.Promocja obejmuje podróż tam i z powrotem, powrót nie koniecznie tego samego dnia, we wszystkich włoskich pociągach Trenitalia na terenie Włoch, we wszystkich klasach i poziomach usług dla wyjazdów od 17 kwietnia do 26 czerwca 2015 roku.

 

Z oferty Trenitalia “Speciale Sindone 2015” - „Specjalny Całun Turyński 2015” wykluczone są włoskie pociągi Regionalne, wykluczony jest poziom usług Executive. Oferty nie dotyczy dopłata do salonki i wagony Excelsior.Twój bilet dla kierunku podróży „tam” jako cel musi mieć miasto Turyn. Bilet powrotny jako miejsce wyjazdu musi mieć również miasto Turyn. Podróże „tam” i „z powrotem” mogą odbywać się w pociągach różnych kategorii. Podróż „tam” musi odbywać się przed podróżą „z powrotem”.Promocja Trenitalia “Speciale Sindone 2015” - „Specjalny Całun Turyński 2015” dotyczy ograniczonej liczby miejsc i nie sumuje się z innymi ofertami, za wyjątkiem zniżki dotyczącej dzieci.


Kiedy i gdzie można zakupić bilety na włoski pociąg w ofercie Trenitalia “Speciale Sindone 2015” - „Specjalny Całun Turyński 2015”.

 

 

Możesz kupić bilet na włoski pociąg w ofercie Trenitalia “Speciale Sindone 2015” - „Specjalny Całun Turyński 2015” do godziny 24 dnia poprzedzającego odjazd pociągu na stronie Trenitalia, w kasach biletowych na stacjach kolejowych, w autoryzowanych agencjach podróży, w automatycznych kasach na stacjach lub dzwoniąc do Call Center (połączenie płatne).

 

 

Informacje dotyczące kupna biletów na stronie Trenitalia:- po wybraniu pociągu i godziny odjazdu, na stronie "Scelta del viaggio" - „Wybór podróży” wybierz opcje “VEDI ALTRI PREZZI E SERVIZI (offerte CartaFRECCIA , carte sconto,altre offerte)" - „Zobacz inne ceny i usługi (oferty dla CartaFRECCIA, karty zniżkowe, inne oferty)”;- na następnej stronie kliknij na menu rozwijanym w kolumnie „Offerta” i wybierz taryfę "Speciale Sindone 2015", wyświetl cenę ze zniżką i kontynuuj procedurę zapłaty.

 

Zmiany biletu


Możesz zmienić swoją rezerwację jeden raz przed odjazdem pociągu (zarówno dla podróży „tam” jak i „z powrotem”) na stronie Trenitalia (tylko dla biletów kupionych na stronie Trenitalia), w kasach biletowych na stacjach kolejowych, w autoryzowanych agencjach podróży, w automatycznych kasach na stacjach lub dzwoniąc do Call Center (połączenie płatne).


Możesz zmienić Twój bilet jeden raz przed odjazdem pociągu, dopłacając ewentualną różnicę w cenie (zarówno dla podróży „tam” jak i „z powrotem”), na stronie Trenitalia (tylko dla biletów kupionych na stronie Trenitalia), w kasach biletowych na stacjach kolejowych, w autoryzowanych agencjach podróży, w automatycznych kasach na stacjach lub dzwoniąc do Call Center (połączenie płatne).


W przypadku rezygnacji z podróży z winy podróżującego, możesz prosić o zwrot pieniędzy za bilet przed odjazdem pociągu w wysokości 80% ceny biletu.


Możesz podróżować innym pociągiem, niż przewiduje bilet, płacąc ewentualną różnicę w cenie za bilet z dopłatą w wysokości 8 euro. W przypadku nie uregulowania dopłaty w czasie przewidzianym przez regulamin, jest się traktowanym jako osoba nie posiadająca biletu.


Szczegóły promocji “Speciale Sindone 2015” - „Specjalny Całun Turyński 2015” na stronie Trenitalia


Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie