Promocje Trenitalia - włoskie pociągi

Oferta: A/R Weekend – tam i z powrotem już od 69 euro!

02.02.15 23:21 Wiek: 9 yrs

 

Włoski pociąg Trenitalia Frecciargento

Promocja na włoskie pociągi Trenitalia A/R Weekend - wyjazd w sobotę i powrót w niedzielę w korzystnych cenach, we wszystkich włoskich pociągach Trenitalia AV Frecciarossa e Frecciargento e sui Frecciabianca:69 € w 2 klasie z usługą Standard i 89 € w 1 klasie z usługą Business;

109 € w 2 klasie z usługą Standard i 149 € w 1 klasie z usługą Business;

79,00 € i 129,00€ za usługę Premium;

159,00 € i 259,00 € za usługę Executive.Podane wyżej ceny nie odnoszą się do połączeń, dla których cena podstawowa Base A/R jest niższa.

Liczba miejsc w ofercie A/R Weekend Trenitalia jest ograniczona i zmienia się w zależności od dnia wyjazdu, rodzaju pociągu, klasy i rodzaju usług.Możesz poznać wszystkie połączenia i ceny, odwiedzając stronę dotyczącą Generalnych warunków transportu.

 

 

Kiedy i jak nabyć bilet na włoskie pociągi w ofercie A/R Weekend Trenitalia

Możesz kupić bilet na włoski pociąg w ofercie A/R Weekend do godziny 24 dnia poprzedzającego odjazd pociągu na stronie Trenitalia, w kasach biletowych na stacjach kolejowych, w autoryzowanych agencjach podróży, w automatycznych kasach na stacjach lub dzwoniąc do Call Center Trenitalia (połączenie płatne).

 

Kupując bilet na włoski pociąg Trenitalia w ofercie A/R Weekend na stronie Trenitalia, wybierz opcje Andata/Ritorno tzn. „tam i z powrotem” w polu wyszukiwania połączenia, następnie wybierz ofertę A/R Weekend dla podróży „tam”. Potwierdź i wybierz ofertę A/R Weekend także dla podróży powrotnej. W ten sposób oferta A/R Weekend zostanie zastosowana do obydwóch podróży „tam” i „z powrotem”.

 

 

Zmiany biletu


Możesz zmienić za darmo godzinę odjazdu tylko jeden raz dla każdego biletu („tam” i „z powrotem”) przed odjazdem pociągu.

Nie są możliwe: zmiana daty odjazdu na bilecie, zwrot pieniędzy za bilet, podróż innym pociągiem niż został zarezerwowany.

 

Szczegóły promocji A/R Weekend na stronie Trenitalia

 

 


Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie