02.04.11 20:27 Wiek: 12 yrs

Włoska Sobota – Sabato Italiano - Oferta Trenitalia

 

Jeśli w sobotę we Włoszech podróżujecie we dwójkę, to płacicie razem tylko za jeden bilet! Oferta jest ważna od 2 kwietnia do 11 czerwca 2011, szczegóły poniżej.

Trenitalia

Oferta Włoska Sobota – Sabato Italiano – pozwala podróżować w soboty na jednym bilecie ważnym dla dwóch osób, w cenie podstawowej (prezzo Base) dla jednej osoby dorosłej. Oferta obowiązuje w 1 i 2 klasie we wszystkich pociągach krajowych jak i międzynarodowych na trasie we Włoszech ZA WYJĄTKIEM pociągów regionalnych, kuszetek, VL, Excelsior oraz Excelsior E4.Kiedy i jak można korzystać z promocji Trenitalia: Włoska Sobota – Sabato Italiano


Oferta Włoska Sobota – Sabato Italiano obowiązuje od 2 kwietnia do 11 czerwca 2011 roku i może zostać zakupiona do dnia przed planowanym wyjazdem na stronie www.trenitalia.it, w biurach podróży oraz w Call Center również w formie ticketless, w kasach biletowych oraz z automatach biletowych na stacjach kolejowych. Oferta nie dodaje się do innych zniżek łącznie ze zniżkami dla dzieci.

Można nabyć bilet w promocji na stronie www.trenitalia.it wybierając sobotę jako dzień wyjazdu oraz ilość podróżnych 2. System automatycznie wyświetli ofertę Włoska Sobota – Sabato Italiano z ceną dla 2 osób.


Liczba miejsc dostępnych w ofercie jest ograniczona i zmienia się w zależności od rodzaju pociągu oraz od klasy.


Zamiana biletu oraz zwroty.

Zamiana biletu, zwrot biletu ze względu na rezygnację z podróży przez pasażera nie są dozwolone.

Nie jest dozwolone podróżowanie innym pociągiem niż ten wskazany na bilecie.

W przypadku podróżowania innym pociągiem niż ten wskazany na bilecie, podróżny jest uważany za nieposiadającego biletu.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Trenitalia.

 

Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie