Promocja - pociągiem po Włoszech za 19 euro

07.07.10 17:58 Wiek: 13 yrs

 

Super szybkie pociągi Trenitalia: Frecciarossa i Frecciargento w cenie od 19 euro w 2 klasie

W Promocji Letniej “Promozione Estate” 2010 podróżujesz po Włoszech super szybkimi pociągami Trenitalia w naprawdę specjalnej cenie! Tylko 19 euro lub 39 euro w 2 klasie i 69 euro w 1 klasie:


- z Rzymu do: Mediolanu, Wenecji, Padwy, Turynu, Werony, Brescia, Bolzano, Udine, Paola, Lamezia Terme, Villa San Giovanni i Reggio Calabria i odwrotnie.

- z Mediolanu do: Rzymu, Neapolu, Salerno i odwrotnie.Natomiast w pociągach Frecciargento można podróżować za jedyne 19 euro lub 25 euro w 2 klasie i 35 euro w 1 klasie:

 

- z Rzymu do następujących miejscowości w południowym regionie Puglia: Foggia, Barletta, Bari, Brindisi, Lecce, Bisceglie, Fasano, Molfetta, Monopoli, Ostuni, Trani i odwrotnie.Jak i kiedy można zakupić bilety w cenach promocyjnych.

Bilety w promocji muszą zostać zakupione przynajmniej 30 dni przed wyjazdem w trybie bezbiletowym ticketless na stronie Trenitalia lub dzwoniąc na Call Center (numer płatny) Trenitalia lub w agencjach podróży.

 

Bilety w cenie promocyjnej są ważne na podróże do 30 września 2010Liczba miejsc do dyspozycji w ofercie jest ograniczona i różni się w zależności od dnia tygodnia, od pociągu i od wybranej klasy. Promocja nie dodaje się do innych zniżek i ofert, łącznie ze zniżkami dla dzieci.

Zamiana biletu, zamiana rezerwacji, zwrot kosztów i zamiana pociągu nie są dozwolone.


Wszystkie szczegółowe informacje na temat oferty Promocji Letniej “Promozione Estate” znajdują się na stronie trenitalia: www.trenitalia.com


Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie