Expo Milano 2015 – Światowa Wystawa Żywienia w Mediolanie

Expo Milano 2015 – Światowa Wystawa Żywienia w Mediolanie

26.01.15 14:43 Wiek: 8 yrs

 

Expo Milano 2015 – Światowa Wystawa Żywienia w Mediolanie

Nakarmić Planetę, Energia dla Życia - Nutrire il Pianeta, Energia per la Vita - to hasło przewodnie mediolańskiej Wystawy Światowej Expo Milano 2015

 

Expo Milano 2015 to Wystawa Światowa, którą Włochy będą gościć w Mediolanie od pierwszego maja do 31 października 2015. Będzie to największe tego typu wydarzenie poświęcone w całości żywieniu i odżywianiu zrealizowane dotychczas.


Przez sześć miesięcy Mediolan stanie się światową witryną, na której liczne kraje przedstawią swoje najlepsze technologie, dając konkretną odpowiedź na życiową potrzebę, jaką jest zdolność zagwarantowania pożywienia zdrowego, bezpiecznego i dostatecznego dla wszystkich ludzi, w poszanowaniu dla Planety Ziemi i jej naturalnej równowagi.


Expo Milano 2015 będzie miało do dyspozycji 1,1 miliona metrów kwadratowych powierzchni wystawowej.


W wystawie Expo Milano 2015 weźmie udział ponad 140 krajów i organizacji międzynarodowych.


Organizatorzy Expo Milano 2015 spodziewają się ponad 20 milionów zwiedzających.


Expo Milano 2015 będzie platformą konfrontacji idei i rozwiązań podzielonych na tematy dotyczące żywienia, będzie aktywować twórczość krajów i promować innowacyjność w imię zrównoważonej przyszłości.


Wystawa Expo Milano 2015 oferować będzie możliwość poznania i degustacji najlepszych potraw z całego świata oraz odkrycia znakomitości tradycji żywieniowych i gastronomicznych z każdego kraju.


Podczas trwania wystawy Expo Milano 2015 Mediolan stanie się miejscem licznych wydarzeń artystycznych i muzycznych, spotkań, kongresów, spektakli, laboratoriów i warsztatów twórczych oraz wystaw związanych z tematyką żywienia i odżywiania.


Na 100 dni przed rozpoczęciem tego światowego wydarzenia sprzedano już ponad 8 milionów biletów na Expo Milano 2015, w tym milion biletów zakupiono w Chinach.

 

Oficjalna strona Expo Milano 2015


Expo Milano 2015 – Światowa Wystawa Żywienia w Mediolanie

Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie