EIRE - Expo Italia Real Estate

EIRE - Expo Italia Real Estate w Mediolanie - targi te są poświęcone sektorowi nieruchomości. EIRE, będąc wśród najbardziej znanych targów międzynarodowych, swoją uwagę koncentruje przede wszystkim na zarządzaniu, zwiększeniu atrakcyjności, rozwoju i przekwalifikowaniu dziedzictwa publicznego i prywatnego w zakresie nieruchomości.

Expo Italia Real Estate jest wystawą o wysokich kwalifikacjach, przyciągającą dużą ilość pracowników sektora nieruchomości jak również wystawców.

Targi są okazją dla administracji publicznej oraz firm prywatnych, które chcą zaistnieć w świecie nieruchomości spotykając wykwalifikowane firmy z różnych sektorów od Property Company do przedsiębiorstw budowlanych, od wielkich grup przemysłowych przez spółki zarządzające usługami po studia projektowe i usługi finansowe.Miejsce i kalendarz targów:

Fiera Milano

od 7 czerwca do 9 czerwca 2011

 

Godziny otwarcia

9.00 - 18.30

 

Organizator
GE.FI. S.p.A
Viale Achille Papa, 30
20149 Milano

 

Informacje
Tel. +39 02 31911911
Fax +39 02 33608733
italiarealestate@gestionefiere.com
www.italiarealestate.it

 

Uwaga: Informacje o targach zostały zaczerpnięte z oficjalnej strony organizatora targów i mogą one ulec zmianie. Redakcja italiaonline.pl nie jest odpowiedzialna za ewentualne nieścisłości i zachęca do skontaktowania się z organizatorem w celu potwierdzenia daty, czasu i innych informacji dotyczących wystawy.