Euroluce: Międzynarodowy Salon Oświetlenia - Salone Internazionale dell'Illuminazione

Euroluce: Międzynarodowy Salon Oświetlenia - Salone Internazionale dell'Illuminazione - targi te powstały w Mediolanie z inicjatywy Cosmit, komitetu, dzięki któremu powstał Salone Internazionale del Mobile di Milano. Euroluce odbywają się co dwa lata i poświęcone są tematowi oświetlenia.

Targi Euroluce skierowane są do wszystkich pracowników sektora oświetleniowego prezentując awangardowe rozwiązania od technik iluminacyjnych poprzez źródła świetlne, oświetlenie domowe, aż do oświetlenia ulic, gwarantując kompletny wybór najlepszych produktów obecnych na rynku.

Obecnych będzie ponad 500 wystawców włoskich i międzynarodowych, mających do swojej dyspozycji prawie 50 000 metrów kwadratowych. Wystawa Euroluce jest jedną z najważniejszych prezentacji w sektorze w skali międzynarodowej.

Euroluce dostępna jest wyłącznie dla pracowników sektora oświetleniowego. szeroka publiczność może podziwiać nowinki technologiczne ostatniego dnia wystawy.

 

 

Miejsce i kalendarz targów:

Fiera Milano

od 12 kwietnia do 17 kwietnia 2011

 

Godziny otwarcia dla wystawców
8.30 - 19.00

Godziny otwarcia dla zwiedzających

9.30 - 18.30

 

Organizator
COSMIT spa
Foro Buonaparte 65
20121 MILANO

 

Informacje
COSMIT Spa
Tel. +39 02 725941
Fax +39 02 89011563
info@cosmit.it
www.cosmit.it

 

Uwaga: Informacje o targach zostały zaczerpnięte z oficjalnej strony organizatora targów i mogą one ulec zmianie. Redakcja italiaonline.pl nie jest odpowiedzialna za ewentualne nieścisłości i zachęca do skontaktowania się z organizatorem w celu potwierdzenia daty, czasu i innych informacji dotyczących wystawy.