Macef: Międzynarodowy Salon Domu - Salone Internazionale della Casa

 

Macef: Międzynarodowy Salon Domu - Salone Internazionale della Casa

to historyczne targi mediolańskie, które z roku na rok potwierdzają swoją silną pozycję jako punkt odniesienia dla włoskiego i międzynarodowego rynku wykończeń wnętrz i akcesoriów dla domu. Liczni wystawcy tegorocznych targów Macef w Mediolanie oferują szeroką gamę produktów zaspokajającą wymagania i różne gusta kupujących, architektów, sprzedawców detalicznych, projektantów wnętrz, dziennikarzy, stylistów zwiedzających od lat z satysfakcją wielką wystawę na targach Macef w Mediolanie.

Akcesoria dla gospodyń domowych, srebra, zastawy, obrusy, dekoracje na stoły, ceramika artystyczna, szkło z Murano, świece, kwiaty, prezenty, warsztaty zadedykowane produktom Made in Italy, biżuteria, bijoux oraz środki czystości, wyposażenie przestrzeni odkrytych, to wszystko można znaleźć na targach Macef, Salone Internazionale della Casa.

 

 

Miejsce i kalendarz targów:

Fiera Milano

od 2 września do 5 września 2011

 

Godziny otwarcia

9.30 - 18.30

 

Organizator
Fiera Milano Rassegne
Piazzale Carlo Magno, 1
20149 MILANO MI

 

Informacje
Tel. +39 02 4997 .1
Fax +39.02 4997 .6591
macef@fieramilano.it
www.macef.it

 

Uwaga: Informacje o targach zostały zaczerpnięte z oficjalnej strony organizatora targów i mogą one ulec zmianie. Redakcja italiaonline.pl nie jest odpowiedzialna za ewentualne nieścisłości i zachęca do skontaktowania się z organizatorem w celu potwierdzenia daty, czasu i innych informacji dotyczących wystawy.