Chem Med: Międzynarodowe Targi Chemiczne - Fiera Internazionale della Chimica

Chem Med: Międzynarodowe Targi Chemiczne - Fiera Internazionale della Chimica

 

 

Chem Med to Międzynarodowe Targi Chemiczne odbywające się w Mediolanie w pawilonach Fiera Milano City.

Targi Chem Med są w całości poświęcone branży chemicznej i pozwalają na zagłębienie się w najnowszych wiadomościach z dziedziny chemii, rozpocząć nowe stabilne interesy szczególnie na ogromnym rynku Europy Południowej i basenu Morza Śródziemnego.

 

Dzięki szerokiej i wysokiej jakości ekspozycji produktów i najnowocześniejszych technologii oraz wielu okazji do pogłębienie swojej wiedzy, pracownicy sektora chemicznego mają okazję poznać aktualny stan branży chemicznej.

Na targach Chem Med doskonale odnajdą się te przedsiębiorstwa i grupy naukowców, które poszukują okazji do zaprezentowania swojego dorobku w dziedzinie chemii.

 

Wystawa Chem Med jest punktem odniesienia dla pracowników branży chemicznej, gdzie dokonuje się wymiana handlowa i kulturalna, gdzie można skonfrontować się z innymi specjalistami ze świata chemii. W pawilonach kongresowych odbywają się liczne spotkania i prelekcje, będące okazją do zdobycia najnowszych informacji i poznać aktualności z dziedziny chemii, spotkać przedstawicieli uniwersytetów, ośrodków badawczych, naukowców oraz ważniejszych organizacji i stowarzyszeń międzynarodowych działających w branży chemicznej.

 

 

Miejsce i kalendarz targów:

Fiera Milano City

od 5 października do 7 października 2011

 

Godziny otwarcia
9.30 - 17.30
9.30 - 17.00 (ostatni dzień)

 

Organizator
Artenergy Publishing srl
Via Gramsci, 57
20032 Cormano (MI)
Italia

 

Informacje
Artenergy Publishing
Tel. +39 02 66306866
Fax +39 02 66305510
info@zeroemission.eu
www.chem-med.eu

 

Uwaga: Informacje o targach zostały zaczerpnięte z oficjalnej strony organizatora targów i mogą one ulec zmianie. Redakcja italiaonline.pl nie jest odpowiedzialna za ewentualne nieścisłości i zachęca do skontaktowania się z organizatorem w celu potwierdzenia daty, czasu i innych informacji dotyczących wystawy.