fieramilanocity

OmniCom Expo: Pomysły, produkty oraz usługi marketingowe i komunikacyjne

08.05.10 14:49 Wiek: 11 yrs

 

OmniCom Expo jest okazją nie do stracenia dla wszystkich firm działających w sektorze marketingu i komunikacji.

OmniCom Expo: od 12/05 do 14/05 - Fiera Milano City (Targi Mediolan)

 

Mediolańskie centrum targowe - Fiera Milano City - doskonale sprawdza się przy okazji takich wystaw, oferując innowacyjny sprzęt i wyposażenie nieodzowne podczas ekspozycji o tak wysokim profilu technologicznym. OmniCom Expo porusza zmiany, które Internet wprowadził w świat komunikacji i trudności jakie codziennie napotykają operatorzy z sektora komunikacji i marketingu, także w skali międzynarodowej.

 

OmniCom Expo proponuje refleksję nad nowoczesnymi zawodami z dziedziny komunikacji oraz nad globalnymi strategiami wykorzystywanymi przy realizacji projektów i usług. Ze spotkań pomiędzy firmami i profesjonalistami z sektora wyłaniają się rozwiązania umożliwiające współpracę w relacjach z międzynarodowymi twórcami i aktualną kulturą globalną.

 

OmniCom Expo 2009

 

Targi OmniCom Expo odbywają się w dwóch sekcjach: części wystawienniczej, która umożliwia wymianę kontaktów pomiędzy gałęziami komunikacji i marketingu a przedsiębiorstwami korzystającymi z ich usług oraz części konferencyjnej poświęconej pogłębianiu i poszerzaniu wiedzy na tematy związane z targami prowadzonej przez ekspertów z sektora.


OmniCom Expo oferuje wystawcom możliwość zrobienia świetnych interesów, a zwiedzającym pozwala skonfrontować różne propozycje marketingowe i komunikacyjne, tak aby mogli oni wybrać te najbardziej odpowiadające ich wymaganiom. Dla wszystkich uczestników OmniCom Expo jest okazją do uzyskania najnowszych informacji z całego świata, pozyskania aktualności ze środowisk bogatych w nowe i stymulujące pomysły.

 

Zainteresowane sektory:

druk tradycyjny i cyfrowy, przedmioty służące do komunikacji, elementy punktów sprzedaży, technika papieru, afisze i bilbordy reklamowe, reklama zewnętrzna, archiwa fotograficzne; kompanie internetowe, new media agencies, tworzenie stron web, usługi e-commerce, web 2.0, web agency, produkcje multimedialne; dystrybutorzy reklam i edytorzy; wyposażenie wnętrz, lokalizacja wydarzeń, targi, tłumaczenia, kongresy, organizatorzy wydarzeń, wynajem materiałów audio i video.

 

Obowiązkowa rejestracja firm z sektora.

 

Godziny otwarcia

9.30 – 18.00

 

Organizator:

Multimedia Tre srl
Via Veneto, 49
30030 Vigonovo (VE)

 

Informacje:

Tel. +39 049 9832150
Fax +39 049 9830728
info@omnicomexpo.com
www.omnicomexpo.com