Milano Unica - Włoski Salon Odzieżowy - Salone Italiano del Tessile - wrzesień

Milano Unica - Włoski Salon Odzieżowy - Salone Italiano del Tessile - wrzesień

 

Milano Unica jest Włoskim Salonem Odzieżowym (Salone Italiano del Tessile) łączącym cztery duże firmy z branży tekstylnej: Ideabiella, Shirt Avenue, Moda In, Ideacomo. Te renomowane i znane na świecie włoskie firmy połączyły się, aby stworzyć jedną dużą wystawę targową o nazwie Milano Unica, będącą punktem odniesienia dla sektora odzieżowego, gdzie prezentowane są najlepsze produkty o jakości zagwarantowanej przez znanych powszechnie producentów.

 

Targi Milano Unica, organizowane w pawilonach Fiera Milano City, są znakomitą okazją do promocji włoskiej produkcji tekstylnej na rynkach międzynarodowych, przywiązując ogromną wagę do jakości.

Wystawa Milano Unica odbywa się dwa razy w roku, prezentując kolekcje mody wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej z rocznym wyprzedzeniem.

 

Na targach Milano Unica rokrocznie pojawia się coraz więcej zwiedzających, widzących w tej wystawie ogromną okazję do powiększenie swojego interesu i nawiązania nowych międzynarodowych kontaktów biznesowych.

 

Miejsce i kalendarz targów:

Fiera Milano City

od 13 września do 15 września 2011

 

Godziny otwarcia
9.30 - 18.30

 

Organizator
MILANO UNICA
viale Sarca 223
20126 MILANO MI

 

Informacje

Tel +39 02 66101105
Fax +39 02 66111335
info@milanounica.it
www.milanounica.it

 

 

Uwaga: Informacje o targach zostały zaczerpnięte z oficjalnej strony organizatora targów i mogą one ulec zmianie. Redakcja italiaonline.pl nie jest odpowiedzialna za ewentualne nieścisłości i zachęca do skontaktowania się z organizatorem w celu potwierdzenia daty, czasu i innych informacji dotyczących wystawy.