ModaPrima: Międzynarodowy Salon Kolekcji Mody programowanej i Pronto-moda Kobieta i Mężczyzna - Salone Internazionale delle Collezioni Moda programmata e Pronto-moda Uomo e Donna

ModaPrima: Międzynarodowy Salon Kolekcji Mody programowanej i  Pronto-moda Kobieta i Mężczyzna - Salone Internazionale delle Collezioni Moda programmata e Pronto-moda Uomo e Donna

 

ModaPrima jest Międzynarodowym Salonem Kolekcji Mody oraz wydarzeniem o nazwie Pronto-moda Uomo e Donna organizowanym przez firmę Pitti Immagine przygotowującą wiele atrakcyjnych wystaw i pokazów mody w Mediolanie.

Dzięki Pitti Immagine targi ModaPrima odżyły i zajęły wysokie miejsce wśród włoskich i międzynarodowych imprez w sektorze mody.

Na targach ModaPrima odbywają się przedpremierowe pokazy kolekcji mody wiosna-lato ready-to-wear, jak również pewne informacje na temat kolekcji mody w sezonie jesień-zima.

Semestralne spotkanie z modą ModaPrima jest unikalną okazją dla pracowników sektora mody, dla dystrybutorów, sieci sklepów, dużych sprzedawców detalicznych, hurtowników i importerów, na wspólny kontakt z wysoką modą światową.

Liczni odwiedzający i kupujący biorą udział w targach ModaPrima, odnotowuje się liczny udział kupujących i wystawców międzynarodowych z takich państw jak: Portugalia, Hiszpania, Rosja, Turcja, Francja, Grecja, Belgia, Polska, Dania, Szwajcaria, Hong Kong, Czechy, Wielka Brytania, Kanada, USA, Armenia i Azerbejdżan. Wśród gości międzynarodowych najlepszy pokaz zrobiła Rosja, Japonia, Holandia, Turcja, Ukraina, Chorwacja i Białoruś.


 

 

Miejsce i kalendarz targów:

Fiera Milano City

od 21 maja do 23 maja 2011

 

 

Organizator
Pitti Immagine srl
via Faenza, 111
50123 Firenze

 

Informacje

Tel. +39 055 36931
Fax +39 02 3693200
modaprima@pittimmagine.com
www.pittimmagine.com

 

 

Uwaga: Informacje o targach zostały zaczerpnięte z oficjalnej strony organizatora targów i mogą one ulec zmianie. Redakcja italiaonline.pl nie jest odpowiedzialna za ewentualne nieścisłości i zachęca do skontaktowania się z organizatorem w celu potwierdzenia daty, czasu i innych informacji dotyczących wystawy.