Si – Sposa Italia Collezioni: Międzynarodowy Pokaz Strojów Ślubnych i Ceremonialnych - Presentazione Internazionale di Abiti da Sposa e da Cerimonia

Si – Sposa Italia Collezioni: Międzynarodowy Pokaz Strojów Ślubnych i Ceremonialnych - Presentazione Internazionale di Abiti da Sposa e da Cerimonia - to ekspozycja targowa poświęcona uroczystości ślubnej przyciągająca uwagę tysięcy klientów włoskich i międzynarodowych oferując szeroką gamę ubrań i akcesoriów.

 

Przedstawiciele sektora znajdą na targach Sì – SposaItalia Collezioni- Włoskie Kolekcje Ślubne - wspaniałe kreacje ślubne, ubrania dla pani młodej i pana młodego, ubrania ceremonialne, klejnoty, obuwie, bombonierki, paski, czapki, woalki. Wszystko to na ekspozycji szczególnie skierowanej na produkty Made in Italy. Kolekcje prezentowane są przy udziale wspaniałych pokazów ubrań dla pań i panów.

Targi Si – Sposa Italia Collezioni - Włoskie Kolekcje Ślubne - są świetną okazją dla producentów na nawiązanie owocnych międzynarodowych kontaktów handlowych z klientami z całego świata.

 

 

Miejsce i kalendarz targów:

Fiera Milano City

od 17 czerwca do 20 czerwca 2011

 

 

Organizator
FIERA MILANO RASSEGNE
Piazzale Carlo Magno 1
20149 MILANO MI

 

Informacje

Tel +39 02 485501/ 02 48550225
Fax +39 02.48550225
sposaitaliacollezioni@fieramilano.it
www.sposaitaliacollezioni.fieramilano.it

 

 

Uwaga: Informacje o targach zostały zaczerpnięte z oficjalnej strony organizatora targów i mogą one ulec zmianie. Redakcja italiaonline.pl nie jest odpowiedzialna za ewentualne nieścisłości i zachęca do skontaktowania się z organizatorem w celu potwierdzenia daty, czasu i innych informacji dotyczących wystawy.