Smau: Międzynarodowa Wystawa Information & Communications Technology - Esposizione Internazionale di Information & Communications Technology

Smau: Międzynarodowa Wystawa Information & Communications Technology - Esposizione Internazionale di Information & Communications Technology

 

Smau - Esposizione Internazionale di Information & Communications Technology - to targi poświęcone w całości technologiom informatycznym i komunikacyjnym. Odbywają się one w pawilonach wystawienniczych Targów Mediolańskich - Fiera di Milano City.Targi Smau goszczą szeroką ofertę usług oraz technologii dla przedsiębiorstw i administracji publicznej. W wystawie biorą udział liczni producenci i dystrybutorzy oprogramowania i sprzętu, technik telekomunikacyjnych, sound & vision i wiele innych. Wśród wyspecjalizowanych gości są menadżerowie, decision makers, funkcjonariusze administracji publicznej oraz profesjonaliści z sektora IT.

 

W targach Smau biorą udział liczni wyselekcjonowani wystawcy, gwarantując wystawie wysokie standardy jakości, które wyróżniają targi Esposizione Internazionale di Information & Communications Technology na rynku międzynarodowym, sprawiając iż Smau jest punktem odniesienia dla pracowników i przedsiębiorstw sektora informatyczno-komunikacyjnego.

Podczas targów Smau można pogłębić swoją wiedzę na temat nowinek technologicznych, organizowane są liczne pokazy najnowocześniejszych technologii w świecie informatyki i komunikacji.

Ogromne zainteresowanie wystawą Smau ze strony mediów i dziennikarzy, dowodzi iż te targi są imprezą, na której zapoznać się można z produktami i technologiami absolutnie awangardowymi.

 

Miejsce i kalendarz targów:

Fiera Milano City

od 19 października do 21 października 2011

 

Godziny otwarcia
9.30 - 17.30
9.30 - 17.00 (ostatni dzień)

 

Organizator
Smau Servizi Srl
Viale Monte Santo 1/3
20124 Milano

 

Informacje
Smau Servizi Srl
Tel. +39 049 8808444 / 02 28313219
Fax +39 02 28313235
info@smau.it
www.smau.it

 

Uwaga: Informacje o targach zostały zaczerpnięte z oficjalnej strony organizatora targów i mogą one ulec zmianie. Redakcja italiaonline.pl nie jest odpowiedzialna za ewentualne nieścisłości i zachęca do skontaktowania się z organizatorem w celu potwierdzenia daty, czasu i innych informacji dotyczących wystawy.