Salon Nautyczny w Wenecji: wielka satysfakcja z 9-tej edycji

Kategoria: wydarzenia, luksus z Włoch
25.03.10 10:54 Wiek: 11 yrs

 

Zeszłej niedzieli zamknięta została 9-ta edycja Międzynarodowego Salonu Nautycznego w Wenecji (Salone Nautico di Venezia), z wielką satysfakcją ze strony organizatorów i wystawców, rezultat szczególnie pozytywny pozwalający przepowiedzieć ożywienie w sektorze nautycznym pomimo złego okresu kryzysu, który luksusowa nautyka aktualnie przechodzi.

Cztery dni podczas, których Wenecja stała się centrum Śródziemnomorskiej nautyki, wielkie wydarzenie koncentrujące uwagę na łodziach żaglowych jak również motorowych, wiele nowych firm uczestniczyło w tym roku w tym ważnym salonie nautycznym. Wydarzenie nie do przegapienia, w którym znalazły miejsce szczególne momenty poświęcone kulturze morskiej, ważne tematy portowe, charter i dotyczące kształcenia ludzi morza.

 

Także w tym roku Salon świetnie stawił czoła bieżącym problemom ekonomicznym i spotkał się z dużym zainteresowaniem licznych zwiedzających: Salone Nautico di Venezia (Salon Nautyczny w Wenecji) w tym roku zarejestrował około 40 000 odwiedzin w ciagu czterech dni ekspozycji, rezultat bardzo dobry, z pewnością spełniający oczekiwania organizatorów.

 

W dziewiątej edycji salonu uczestniczyło 400 wystawców, podobnie jak w roku ubiegłym, zostały pokazane jachty, łodzie, akcesoria, ubiór, serwis i silniki. Bardzo zadowoleni są wystawcy mający możliwość domknięcia ważnych rozmów i tranzakcji.

 

Również w tym roku do części czysto wystawowej dołączono bogaty kalendarz wydarzeń i warsztatów pogłębiających wazne tematy sektora nautycznego: technologia, modernizacja, eco-wspomaganie, infrastruktury i wiele innych. Expo Venice przygotowuje na 14 maja kolejne spotkanie poświęcone morzu, a mianowicie Mare Maggio.Pogoda w Rzymie

booked.net
+8
°
C
+
+
Rzym
Niedziela, 16
Prognoza 7-dniowa

Targi Mediolan - Fiera Milano
Targi w Weronie